Kapat

Shit Test Nedir?

Anasayfa
İlişkiler Shit Test Nedir?
Shit Test

 

Merhaba şuan 21.12.2017  uyuyacaktım ama bir kaç saat önce bir kardeşim WhatsApp aracılığıyla sevgilisinin ne yapmaya çalıştığını anlamamış ve bana ulaşmış bulundu. Mesele kızın başka erkeklerden bahsetmesi onu kıskandırmaya çalışması. Shit test uyguluyor dedim o ne dedi. Senin karakterini test ediyor dedim. Google’den kısa bir araştırma yap dedim. Anlayacaksın. Yarım saat sonrasında mesaj attı. Ne yapmam gerek peki? Ne zamana kadar böyle devam edecek?

Bitmeyecek bu testler. Evli de olsanız flört aşamasında da olsanız nişanlı sözlü sevgili hiç fark etmez. Bu testler bitmeyecek. Peki ne yapacağız? Testleri savuşturmaktan başka yapacak bir şey yok. Kadın sizi test ediyorsa Emin olmak istiyordur. Neyden emin olmak istiyor sevdiğimizden mi? Hayır alakası yok. Karakterinizden. Kendinizden emin misiniz onu merak ediyor. Alfalığı elinizde tutuyor musunuz yoksa nasılsa kadını elde ettim diyerek kendinizi saldınız mı onu merak ediyor. Bu zamana kadar rol mü yapıyordunuz yoksa gerçek karakteriniz bu muydu merak ediyor. Karakterinizin sağlamlığını test ediyor hepsi bu. Sizi bilinçli veya bilinçsiz şekilde sınarlar. Bu testlere Shit test veya kaltak test denir.

Testlerin sıklığı erkek ve kadın arasındaki ilişkiye göre değişir. Önemli olan shit testi erken fark etmek ve savuşturmak. Testi doğrudan cevaplamayarak,espriye vurarak,onaylayarak yani hak vererek veya sorunun gerçek amacını fark ettiğinizi belirterek cevaplayıp başarıya ulaşmalıyız. Burada kadının asıl amacı sizi kendi çerçevesinin içine çekmek. Başarabilirse bir kaç defa daha test eder ne kadar çok testten kalırsanız elenirsiniz. Çerçevesi yani karakteri kuvvetli olan başka bir adam bulduğunda kapı önüne koyulursunuz.

Peki shit test tam olarak neye benzer? Sizi kıskandırmaya çalışabilir. Size kötü laflar söyleyerek ezmeye çalışabilir. Moralinizi bozmaya çalışabilir. Shit test çeşidi oldukça fazla. Bunlar belli olan shit testler. Belli olmayanları da var tabi.

Örneğin kadını yolda gördünüz ve açılışı yaptınız.

– Yolda gördüğün bütün kızlara yürüyor musun?

Haydaaa. Gel de laf anlat.  Yok yok şaka yaptım anlatma. Laf anlatırsan elenirsin. Kural neydi. Fark et ve savuştur.

+ Hayır tabii ki sadece seni tanımaya çalışıyorum. / Hayır asılmıyorum. (üzgünüm dostum elendin. sıradaki) Hem yalan söylediniz hem de afalladınız. Açıklama yapmaya çalıştınız. Moraliniz düştü.

Doğru cevap: Fırsat buldukça imkanlar dahilinde yapıyorum ama bu ilişkiyi gözden geçirmem gerek. Geleceği yok gibi duruyor. (moron bir sesle değil gülümseyerek.)

Shit testi geçtiniz. Tebrikler. Shit testte önemli olan moralinizin düşmemesi ve bozulduğunuzu belli etmemek. Gülümsemeyi korumak gerekli.

Devamı reklamlardan sonra.

 

“Shit Test Nedir?” üzerine 5 yorum

  1. emir says:
    • Godless Alpha says:
  2. Ahmet Miraç says:
  3. ORHANN . says:
  4. ORHAN says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir