Kapat

ÖDEV: The Game – Oyun Kitabı

Anasayfa
Oyun ÖDEV: The Game – Oyun Kitabı
kitap ödevi

Alfaloji Medya

Merhaba beyler. Bu yazı sadece bildiri amaçlı yazıldı. Uzun uzun yazmayacağım. Sitenin içerisinde OYUN kitabından bahsetmiştim ve PDF halini paylaşmıştım. Bu kitabı indiriyorsunuz veya satın alıyorsunuz. 3 aylık bir zaman zarfında tamamını okuyacak şekilde kendinizi ayarlıyorsunuz. Okuyacak olanlar yorumda kendini belirtsinler. Yaza doğru gelişimi hızlandıracağız bu yüzden 3 ay sonra bu kitap bitmiş olacak, gerekirse hatim edeceksiniz. Ben yapamam diyen arkadaşlar bu yazıyı görmezden gelebilir. Bana gerçekten hevesli kişiler lazım. Öyle 2-3 yazı okuyup kızları elde etmeyi amaçlayan kişilere ihtiyacım yok. Sizden hiçbir kazancım olmuyor. Aksine 400-500 TL civarında zararım var ama helali hoş olsun tosunlarıma. Bu yazı anasayfada çıkmayacak. Bu yüzden zaten gerçekten gelişime aç insanlar keşfedecek bu yazıyı. Ödev sadece bununla sınırlı kalmayacak. Yorum yapan kişiler verdiğim ödevleri yerine getirmek zorunda. Bunu söz olarak kabul edeceğim ve alfa sözünde duran erkektir. Sözünüzde durmazsanız hem verdiğiniz sözün arkasında durabilecek kapasitede olmadığınız için öz güveninizi zedeler hem de kişiliğinize zarar verir. Bu yüzden yapmayacak olanlar hiç yorum yapmasın. Bu ilk görevdi. Görevler arttırılacak merak etmeyin gidip çarşının ortasında ben eşeğim diye bağırın tarzında saçma sapan şeyler söylemeyeceğim, spor yapın tarzınızı değiştirin alış veriş yapın gibi şeyler söyleyeceğim. Tabi bu spoilerdi. Şimdilik aklımda sadece ödev vermek var ama detayları yok.

Süreniz 3 ay. 3 ay içinde bu kitabı okuyacaksınız. İsterseniz 1 defa okuyun isterseniz 10 defa. Maddi durumunuz yoksa aşağıdaki linke girip indirebilirsiniz, maddi durumunuz varsa kesinlikle satın almanızı öneriyorum. Kitabı elde okumak daha akılda kalıcı olduğuna inanıyorum. Kütüphanenize 1 kitap daha eklenmiş olur.

Oyun – Neil Strauss link burada. Okuyacak olup ödevleri yerine getirecek kişiler yorum yapsın bu sadece ilk ödevdi. Sonraki ödev dizi izlemek. Belki kısa zaman sonra başka bir kitap ödevi daha verebilirim. Hiç belli olmaz.

Alfaloji Forum

“ÖDEV: The Game – Oyun Kitabı” üzerine 15 yorum

 1. MYTHİCALMANX says:
  • GODLESS ALPHA says:
 2. Adémar says:
 3. UMRUMDA DEĞİL says:
 4. Bilal says:
 5. Serdar says:
 6. Mr Vader says:
 7. AHMET KARA says:
 8. SEMİHHH says:
 9. SEMİHHH says:
 10. Metehan says:
 11. Metehan says:
 12. Mehmet Kağan says:
 13. Çaylak says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir