Kapat

Kızı İkna Etmeye Çalışmak

Anasayfa
İlişkiler Kızı İkna Etmeye Çalışmak
Diz Çökmek

Kızı İkna Etme Yöntemleri

Selam beyler. Normalde satır aralarında kızı ikna etmeye çalışmanın ne kadar yanlış olduğuna değinsem de yazmak istedim. Çünkü söylediklerimin boşa gitmediğini görebiliyorum. Bana ulaşan arkadaşlar oluyor. Siteyi her hangi bir yerde paylaşmadığım için siteye girenlerin olduğunu düşünmüyordum. Bana ulaşanlar oldukça yazma hevesim daha da artıyor. Her şeye uzun uzun değinmek istiyorum bu nedenle.

Öncelikle bu yazıyı yazmak ilk zamanlarda aklımda vardı ama sonralarda satır aralarında değindiğim için gerek duymamıştım. Ta ki bu güne kadar. Bugün instagram’da dolanırken bir paylaşıma şahit oldum.

Erkek diz çöküp kıza çıkma teklif ediyor. Kız da her halinden belli istemiyor. Oğlan bunu acı şekilde öğrense bile kabullenemediği çok açık. Şu videoyu izlemenizi istiyorum. Gördüğünüz üzere kız oğlanı reddediyor. Videoyu çeken kızın yazdığı açıklama çok ironik değil mi sizce de? “Bende istiyorum ya, Şöyle seven olmadı be” Ulan madem istediğiniz böyle bir şeyse çocuğu niye reddediyor kız? Bide hikayesinde paylaşmış bir sürü abazan erkek mesaj atacak kıza. Bende böyleyim bende şöyleyim diyecek kız egosunu tatmin edecek. Çocuğu takipçilerine rezil etti orası da bambaşka bir mevzu tabi.

Video çok kısa ama içinden çok şey çıkartabiliriz. Dayanamayıp bunu paylaşan kıza mesaj attım ve aramızda şöyle bir diyalog geçti;

Çelişkili Konuşmak

Gördüğünüz gibi beyler bu durum onlara öylesine normal geliyor ki egoları tavan yapmış. Kendisiyle çelişiyor kız haberi yok. Bir insanın arkadaşım dediği erkeği böylesine paylaşıp yayınlamasına mı yanayım? Yoksa verdiği cevaba mı yanayım? “Hiç saçma değil bence. KIZ İSTEMİYOR DİYE YALVARIYORDU O KADAR.” Bu ne lan? Kız istemiyorsa bir insan niye yalvarır? Bir insan niye yalvarır? İlah mı lan o? Annen baban mı o? Cidden erkekler bu kadar aciz mi? Yeri geldi mi adamız diye dolanıyorsunuz ortalıkta bu mu adamlık? Lütfen beyler işe yaramıyor bu yöntemler artık ne zaman anlayacaksınız? Bu arada ben burada paylaşıyorum ama sizin daha iyi anlamanız için buna mecburum, kıza paylaştığı için kızmışsın ama kendinde paylaştın amdin diyecek salak olabilir. Peşin peşin söyleyeyim dedim.

Evlilik teklifi ederken bu diz çökme durumuna da tav oluyorum. Onu normal karşıladığımı sanmayın sakın. Adam gibi duruşunu bozmadan düzgün bir biçimde teklifini yaparsın. Diz çökerek alttan alttan “Bak ben sana muhtacım, ola ki seni ikna edemedim ve teklifimi kabul etmedin. Bu sefer ben başka kimseyi bulamam. Kimsenin önünde diz çökmem ama senin önünde çöktüm. Çünkü sen farklısın ve bana bir tek sen hükmedebilirsin. Ne dersen onu yaparım. Sen benden üstünsün. ” Olaya realist bakıyorum ben artık. Bu konuda çok farklı düşünceler olsa da çoğunluk erkeğin diz çökmesini istese de benim görüşüm bu. Diz çökmesini isteyenler feminizm tarafından köreltilmiş erkeklerdir ya da yalaka dediğimiz erkek kitlesi. Hani yalakalık yapayım belki bana da pay düşer diyen cinsler.

Öncelikle başkasından öğrendiklerinizi bir unutun. Silin yok sayın. Benden öğrenecekleriniz sayesinde kız tavlayacaksınız demiyorum. Kız tavlamak kavramını saçma bulacaksınız diyorum. Onları tavlanması gereken olarak görmeyip sanki onlara muhtaçmışız gibi muamele yapmayacaksınız diyorum. Böyle davranmanız onlara ilah olarak davranmayıp farklı muamele yapmamanız kızlara çekici geliyor ve size ilgi duyacaklar diyorum. Siz hayatınızı yaşayabildiğiniz en iyi şekilde yaşayın zaten onlar size doğru gelecekler.

Kız Tavlama Taktikleri:

Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz öncelikle. Kız tavlama taktikleri arıyorsanız, olayın taktiklerden ibaret olduğunu düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz. Taktik diye bir şey olamaz bu konuda. Çeşit çeşit kız var. Senin taktiklerin 1 tane kızda işe yaramış olabilir ama bir çok çeşit kız var. Hepsine ayrı ayrı taktik bulmak zorundasın öyleyse. Sıkıntılı bir iş. Halbuki kendini geliştirmiş olsan taktiklere ihtiyacın kalmasa. Seçici olan sen olsan. Özgür ruhlu kızları istiyorsan diğer gelenleri eleyip özgür ruhlu olanlarla takılsan mesela?

Kızları ikna etmeye çalışmayın. Kızları ikna etmek için mantıklı sebepler sunmayın. Bize mantıklı sebepler sunulduğunda ikna oluruz ama kızlar konusunda işe yaramaz. Kızları ikna etmemiz gerekmiyor. Onlara çiçek almamız gerekmiyor. Bu yalanı onlar uydurdu biz kendimizi fazla inandırdık. İkna etmeye mecbur değiliz. Onun onayını almak zorunda değiliz. Erkek olan biziz unutmayın.

Mantıksal davrananlar sıkıcıdır. “Ama bebeğim arabam var, yakışıklıyım,sana iyi davranıyorum, hiç üzmüyorum, param da var, seni aldatmıyorum; daha ne istiyorsun?” Şu cümleye bakın halbuki ne kadarda mantıklı sebepler sunmuş. Tam bir ideal erkek değil mi? Lakin bu adam ya evde kalmış bir kadının kocası olacaktır ya da kadınlarla arkadaş olmaktan öteye gidemeyecektir.

Kız Tavlama Sözleri:

Google de kızlar konusunda en çok aranan cümleymiş. Şu cümlenin acizliğine bakar mısın? Sihirli sözler falan mı bekliyorsunuz? Yok öyle bir şey çıkarın onu aklınızdan. Gerçek hayatta sadece gerçekler var. Unutun izlediğiniz dizileri veya okuduğunuz masalları. Bunların hepsi sizleri yanlış şekilde manipüle ediyor. Etkileniyorsunuz her gördüğünüzden unutun artık şu saçmalıkları.

Sevgili olmadığınız bir kıza hediye almayın. Lüzumsuz yere iltifat etmeyin. Sürekli onu poh pohlamayın. Buluşmaya ikna etmeye çalışmayın. Sizinle sevgili olması için yalvarmayın. Bu davranışların hepsi eziklik ve muhtaçlık göstergesidir. Kızların hisleri çok kuvvetlidir. Kızlar ezikliğinizi anladığı an bitik bir erkeksinizdir. Dünyaları verseniz bile gözündeki değeriniz değişmez.

Onlara muhtaç olmadığınızı anlayın. En çok icadı siz yaptınız. Sizler savaştınız. Sizler vahşi doğada hayatta kaldınız. Sizler dış dünyanın tehlikeleriyle baş başa kaldınız. Güçlü olan sizlersiniz onlar değil. Dünya liderlerinin çoğunluğu erkek. Komutanlar erkek. Bilim adamı diye bir terim var. Adam gibi olmak diye bir söz var. Ezik erkeklere karı gibi diyorlar. Ulan iyi bir tabir olsa neden desinler? Neden kadınlaşarak onlara istediklerini veriyorsunuz?

İkna edebilmek için onlara mantıklı sebepler sunmayı bırakın artık. Son olarak sakın ola bir kızdan kızlar konusunda tavsiye almayın. Bunların paylaşımlarından etkilenmeyin. Saçma dizileri izlemeyin.

Yorumlarda kendinizi belli edin arkadaşlar. Duvara karşı konuşmuşum gibi hissediyorum bazen.

“Kızı İkna Etmeye Çalışmak” üzerine 17 yorum

 1. yusuf says:
  • Godless Alpha says:
 2. Orxan says:
  • Godless Alpha says:
 3. Dunkopa says:
  • Dunkopa says:
   • Godless Alpha says:
 4. Ygs Fatihi says:
 5. Adémar says:
  • GODLESS ALPHA says:
 6. Kargıcı says:
 7. ABDULLAH says:
 8. Serdar says:
 9. Dima says:
 10. Dima says:
 11. sosyolog says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir