Kapat

Kardeşlik Kuruluyor

Anasayfa
Genel Kardeşlik Kuruluyor
Kırmızı Hap Türkiye

Alfaloji Medya

Kırmızı Hap Forum, The Red Pill Türkiye, Kırmızı Hap Türkiye, MGTOW Forum, TCMA Kardeşlik, Pick Up Artist Türkiye, They Call Me Alpha Kardeşlik,Alfa Erkek Forum

TCMA Kardeşlik

Selam beyler. BThey Call Me Alpha’nın bahsettiği kardeşliki arıyordun muhtemelen ondan buradasın. Siz benim değerli okuyucularım üzerinize alınmayın ben sizin ne olduğunuzu biliyorum. Google üzerinden gelenlere sesleniyorum şuan.

Öncelikle biraderim. Kardeşlik diye bir oluşum var mı yok mu bilmiyoruz ama arayarak bulamazsın. Onu arıyorsan aramayı bırak. Bu blogun okuyucularının hemen hemen hepsi aradı durdu. Bunlardan biri de benim. Evet itiraf ediyorum öyle bir dönemden geçmiştim 🙁 Tamam vurmayın… Her neyse brocum.  TCMA 2012’de gelmiş 6 yıldır kayıp olan birisi. Hayatınızı ona bağlamayın. Kendinizi geliştirmeye çalışın gerisi hallolur.

Pick Up Artist Türkiye

Şimdi beyler. Aşağı yukarı 3-4 aylık bir geçmişimiz var bir çoğunuzla. Düzenli olarak takip edenler olduğunu biliyorum. Bu kitlenin de yaklaşık olarak 50-100 arasında olduğunu biliyorum. Fazlaysa ne ala. Beklentim bu yani. İlk etapta 50-100 üye bulmak güzel olabilir. Sonrasında sizlerde eşe dosta haber verirsiniz Güzel bir ortam kurarız.

Ben önce kendi planlarımdan bahsedeyim sonra sizlerde kendi planlarınızı yorumda belirtin.

 1. Gerçekten kardeşlik ortamı olacak. İhtiyacı olanlara yardım edeceğiz.
 2. Mızmız ve her şeye muhalefet insanlar giremeyecek. Kitap oku dersin okumaz, spor yap dersin yapmaz. Bunlarla uğraşılmaz.
 3. Herkes elinden geldiğince paylaşımda bulunacak. Kız şöyle dedi ne yapayım gibisinden değil. Filmlerden anlıyorsan film paylaşacaksın. Mizahtan anlıyorsan mizah yapacaksın. Sporcu adamsan sporla ilgili şeyler paylaşacaksın.
 4. Herkes elini taşın altına koyacak. Kim elinden ne geliyorsa onu yapıp yardım edecek.
 5. Kendisine söyleneni sorgusuz sualsiz değil de sorgulasa da yapacak adamlar alınacak.
 6. Çekilişler yapılacak. Gerek ben düzenleyeceğim gerek aranızdan bir tanesi. Altın günü gibi bir şey olsa fena olmaz.
 7. Kitaplar, makaleler, videolar raporlar paylaşılacak.
 8. Belki buluşmalar düzenlenecek yeterince katılım sağlanırsa pick up artistlerin atölye dedikleri olaylar gerçekleşecek.
 9. Kırmızı Hap-MGTOW, Alfa-Beta, Pick Up Artist başlıkları altında kategorilere ayrılacak.

Beyler böyle bir oluşumun zamanı gelmişti. Aslında var böyle bir oluşum tam olarak bu tarz olmasa da. PuaCemiyeti isiminde bir forum var fakat üyelik için ücret ödemelisiniz. Çok bir miktar değil ama yine de ücretli. Amacım rekabet değil. Joker’i çok severim yazılarını severek okurum. İsteyenler oraya üye olabilir mesele değil. Zaten çok büyük beklentiler içinde açmayacağım forumu. Kadınların kadinlarkulubu kizlarsoruyor gibi ortamları varken erkeklerin bu tarz bir oluşumu yok. Varsa da benim bilgim yok.

Kırmızı Hap Forum

Forumun ismi yine alfaloji olsa da içerik olarak sadece alfa erkek yer almayacak. 3 kategoriden oluşacak. Alfacılar, Pick up Artistler, Kırmızı Hap-MGTOW’cular. Özellikle Kırmızı Hap,MGTOW ve Pick Up Artist ile ilgili yeterince argüman yok ülkemizde. Bu yüzden bu oluşum şart. Bunlar kendi alanında alt başlıklara ayrılabilir. Zaten genel olarak da bir bölüm oluşturulacak. Film önerisi kitap önerisi gibi başlıklar açabilmek için ayrı kategoriler oluşturulacak. Dediğim gibi kafamda planladığım şeyler şuan böyle. Bu olaylarla ilgili ortamlar facebook gruplarında olsa bile facebook gruplarında her an her aradığını bulamıyorsun. Forumlar bu yönden avantajlı oluyor. Her an aradığınız her şey elinizin altında. Bunun haricinde daha geniş kitlelere hitap edebiliyoruz.

Tarih: 20.05.2018 Forum açıldı aşağıdaki linkten kaydolabilirsiniz.

MGTOW Forum

https://www.alfaloji.net

Alfaloji Forum

“Kardeşlik Kuruluyor” üzerine 18 yorum

 1. avatar PUNİSHER says:
 2. Bülent Aktepe says:
 3. Umut says:
 4. AHMET KARA says:
 5. AHMET KARA says:
 6. cr7 says:
  • GODLESS ALPHA says:
   • B7 says:
    • GODLESS ALPHA says:
 7. AvanueLf says:
  • GODLESS ALPHA says:
   • varnalı says:
 8. MYTHİCALMANX says:
 9. Mert Yılmaz says:
 10. Mert Akin says:
 11. BENDENİZSENİM BENDESİZDENİM says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir