Kapat

Varlığı dert mi bilinmez ama yokluğu yara=Para

Anasayfa
Genel Varlığı dert mi bilinmez ama yokluğu yara=Para
para

PARASIZLIK

Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz bugün sizlere paradan bahsedeceğim.

Kızlar paraya değil güce taparlar. Zengin Erkekler parayı bulabilecek kadar akıllı ve azimli olduğu için kızların ilgisini çeker. Aslında kızlar paraya değil para kazanabilen erkeğe tapar. Güçlü erkeklere taparlar. Lakin parasıyla hava atanları hatta parayla kendilerini elde etmek isteyenleri reddederler.

Herkes akıl veriyor ama para veren yok. Yaşam kalitesini arttırabilmek için para gerekli diyorlar ama parayı nasıl bulacağımızdan kimse bahsetmiyor.

Bazı bloglar görüyorum veya bazı kişiler görüyorum kadınlar konusunda para önemli değildir diyorlar. Ulan diyorum kadınlar nerede olur? Kafede,alış veriş merkezlerinde,barlarda,canlı müzik alanlarında,konserlerde,mağazalarda. Aklınıza gelebilecek her yerde. Peki ne yapacağız bara gidip şarkı mı söyleyeceğiz para vermeden bir şeyler içebilmek için.

Öncelikle arkadaşlar bu olaylara girişecekseniz paranız olmak zorunda. En azından kendi mütevazi hayatınıza yetecek kadar. Benim gibi maddi olarak bağımlıysanız ve bağımlı olduğunuz kişilerin maddi durumu yetersizse lütfen bulaşmayın derim.

Kitap okumanız gerek para gerekli. Pdf bulabilirsiniz ama her kitabın pdfsi bulunmuyor. Sinemaya gideceksiniz para gerekli. Kafeye gideceksiniz para gerekli. Yani hayatımızın her anında gerekli aslına bakarsanız.

Ben bu sene sınava hazırlanacağım diye maddi gelirim yok ama yaz için planlarım var. Yaza kadar boş durmamak adına evde sürekli kitap okuyup film izliyorum. Gerçekten çok önemli şeyler.

Paranız var diyelim varsa sorun yok birazda bana versenize. Bu işin şakası komik değil ama olsun. Paranız varsa olaya başlayabilirsiniz.

Öncelikle spor salonuna gitmelisiniz. 3 gün sonra bırakacak veya düzenli beslenmeyecekseniz hiç başlamayın. Gerekli besinleri almazsanız hiç bir faydası olmuyor inanın bana.

Kurslara yazılın. Ne kursu olduğunun pek önemi yok aslında sosyalleşmek adına ama size bir şeyler katacak kurslara yazılsanız daha iyi olur. Ben fotoğrafçılık kursuna gidiyorum ve diksiyon kursuna yazılacağım konuşmamı biraz daha düzeltebilmek adına. Sonrasında şan eğitimi ve gitar kursuna gideceğim.

Kendinize gerçekten güzel kıyafetler alın. Yakışacak bir biriyle uyumlu kombin yapabileceğiniz kıyafetler.

Mümkünse saat alın,Ben 10 saati gibi olmasın şık ve orta boyutta bir saat olmalı. Mümkünse de kaliteli bir saat olsun.

Hoşunuza giden aksesuarları alın. Bileklik,kolye,piercing gibi. Hangisi yakışırsa artık. Lütfen altın olmasın ya da sarı olmasın inanın çok gıcık duruyor.

Ayakkabınız basketbol ayakkabısı tarzında olmasın. Sade ayakkabıları tercih edin abartmayın.

Gömlek ve düz siyah/beyaz kıyafetleriniz mutlaka olsun.

Cüzdanınız çok büyük olmasın içindeki 3 senelik prezervatifi de çıkartın artık bir işinize yaramayacak. Onun yerine sade ihtiyaç görecek kadar küçüklükte bir cüzdan tercih edin.

Atkı,bandana vb şeyler kullanabilirsiniz öneririm.

Bir adet kot ceket,bir adet deri mont ve trençkot tarzında montları öneririm. Şişme montlar çok abes duruyor. Bu benim görüşüm. Size hangisi yakışır bilemem.

Zayıfsanız takviye ilaçlar alabilirsiniz. Kiloluysanız spor salonunda zayıflayacaksınız zaten.

Sosyal ortamlarda bulunmaya çalışın olabildiğince. Kafe,avm,eğlence merkezleri,parklar. Eğlenmenize bakın kadınları elde etmek için orada bulunmayın eğlenmek için bulunun.

Şimdilik maddi olarak söyleyeceklerim bu kadar. Başka eklemem gereken durumlar olursa onları da eklerim. Aslına bakarsanız istediğim tarzda bir yazı olmadı doğaçlama takılamadım nedense tıkandım bilmiyorum. Düzenleyebilirim belki bir ara. Önemli noktalara değindim zaten.

 

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER