Kapat

Kardeşlik Kuruluyor

Anasayfa
Genel Kardeşlik Kuruluyor
Kırmızı Hap Türkiye

Kırmızı Hap Forum, The Red Pill Türkiye, Kırmızı Hap Türkiye, MGTOW Forum, TCMA Kardeşlik, Pick Up Artist Türkiye, They Call Me Alpha Kardeşlik,Alfa Erkek Forum

TCMA Kardeşlik

Selam beyler. Böyle bir başlık attım çünkü aranızda bazı çomarlar kardeşlik sevdalısı.  Öyle bir oluşumun olduğuna inanıyorlar. Seo açısından önemli bir durum bu. Click bait olayı yani. They Call Me Alpha’nın bahsettiği kardeşliki arıyordun muhtemelen ondan buradasın. Siz benim değerli okuyucularım üzerinize alınmayın ben sizin ne olduğunuzu biliyorum. Google üzerinden gelenlere sesleniyorum şuan.

Öncelikle biraderim. Kardeşlik diye bir oluşum yok. Onu arıyorsan aramayı bırak. Yok yani bu blogun okuyucularının hemen hemen hepsi aradı durdu. Bunlardan biri de benim. Evet itiraf ediyorum öyle bir dönemden geçmiştim 🙁 Tamam vurmayın… Her neyse brocum. Kardeşlik TCMA’nın insanların motive ve manipüle etmek için kullandığı bir araçtı. Öyle bir oluşum olmadı. Olduysa da birkaç kişi dolandırıldığını falan söyledi doğruluğu tartışılır ve bizi ilgilendirmez. TCMA 2012’de gelmiş 6 yıldır kayıp olan birisi. Hayatınızı ona bağlamayın. Kendinizi geliştirmeye çalışın gerisi hallolur.

Şimdi buradan sonrasını normal benim blog okuyucularıma itafen yazıyorum. Kankamlar hemen bir alttaki yazıda bahsetmiştim forum kuracağım diye. Evet kuracağız forumu. Bu yazıyı da onun için yazıyorum. Gerek sizin fikirlerinizi almak gerekte ufaktan da olsa bilgi vermek amacıyla. Gerekte destek istemek amacıyla. Kendimi Cuma günü öğrencilerden para isteyen müdürün yaptığı konuşmayı yaparmış gibi hissediyorum. Utanıyorum sıkılıyorum. 🙁

Pick Up Artist Türkiye

Şimdi beyler. Aşağı yukarı 3-4 aylık bir geçmişimiz var bir çoğunuzla. Düzenli olarak takip edenler olduğunu biliyorum. Bu kitlenin de yaklaşık olarak 50-100 arasında olduğunu biliyorum. Fazlaysa ne ala. Beklentim bu yani. İlk etapta 50-100 üye bulmak güzel olabilir. Sonrasında sizlerde eşe dosta haber verirsiniz Güzel bir ortam kurarız.

Ben önce kendi planlarımdan bahsedeyim sonra sizlerde kendi planlarınızı yorumda belirtin.

 1. Kimlikle alım yapılacak. TC görünmesi zorunlu değil sadece ERKEK olduğunu teyit etmek Ad Soyad ve Yaş kısmını görmek amaçlı bu eylem yapılacak.
 2. 17 yaşın altındakiler kesinlikle alınmayacak. Sebebi toplumun ahlak yapısını bozmak istemiyorum. Gerçekten yeni nesilin %99’luk kesimi embesil. 98’ler kaliteli olan son nesil. Çoluk çocukla uğraşmak istemiyorum.
 3. Gerçekten kardeşlik ortamı olacak. İhtiyacı olanlara yardım edeceğiz.
 4. Mızmız ve her şeye muhalefet insanlar giremeyecek. Kitap oku dersin okumaz, spor yap dersin yapmaz. Bunlarla uğraşılmaz.
 5. Foruma özel mail adresi alınarak ve bağış toplanarak çeşitli kurslar satın alınacak. Bu kurslardan üyeler nasiplenecek.
 6. Herkes elinden geldiğince paylaşımda bulunacak. Kız şöyle dedi ne yapayım gibisinden değil. Filmlerden anlıyorsan film paylaşacaksın. Mizahtan anlıyorsan mizah yapacaksın. Sporcu adamsan sporla ilgili şeyler paylaşacaksın.
 7. Moderatörler alınacak. Henüz kategorileri kesinleştirmemiş olsam bile alanında uzman kişilerden moderatör alınacak. Bunlara maaş ödenmeyecek. İleride zengin olursak belki. Fitness antrenörü, grafik tasarımcı, modacı, aşçı vs. çeşitli kategorilerde moderatörler alınacak. Bir moderatör başka bir moderatörün kategorisine karışma yetkisi olmayacak.
 8. VİP bölüm oluşturulacak buraya 500TL verenler girebilecek onu karıya götüreceğiz. Şaka şaka. VİP tarzı bir yer düşünüyorum ama belirli görevleri yerine getirenler girebilecek. Üzerine düşünülüp kafa yorulması gerek.
 9. Herkes elini taşın altına koyacak. Kim elinden ne geliyorsa onu yapıp yardım edecek.
 10. Kendisine söyleneni sorgusuz sualsiz değil de sorgulasa da yapacak adamlar alınacak.
 11. Çekilişler yapılacak. Gerek ben düzenleyeceğim gerek aranızdan bir tanesi. Altın günü gibi bir şey olsa fena olmaz.
 12. Kitaplar, makaleler, videolar raporlar paylaşılacak.
 13. Belki buluşmalar düzenlenecek yeterince katılım sağlanırsa pick up artistlerin atölye dedikleri olaylar gerçekleşecek.
 14. Webmaster, coder vs. arkadaşlar varsa onlara her türlü ihtiyacımız olacak. Grafik tasarımcılara da aynı şekilde.
 15. Kırmızı Hap-MGTOW, Alfa-Beta, Pick Up Artist başlıkları altında kategorilere ayrılacak.
 16. Aşağı yukarı 2 ay kadar sonra açılacak. Kesin açılacak.
 17. Son kural bu değil aklıma şuan gelenler bunlar. Geldikçe güncelleyeceğim konuyu. Ara ara takip edersiniz.
 18. Herkes kendi düşüncelerini yorumda belirtecek yorum yapmayanı almam valla.

Beyler böyle bir oluşumun zamanı gelmişti. Aslında var böyle bir oluşum tam olarak bu tarz olmasa da. PuaCemiyeti isiminde bir forum var fakat üyelik için ücret ödemelisiniz. Çok bir miktar değil ama yine de ücretli. Amacım rekabet değil. Joker’i çok severim yazılarını severek okurum. İsteyenler oraya üye olabilir mesele değil. Zaten çok büyük beklentiler içinde açmayacağım forumu. Kadınların kadinlarkulubu kizlarsoruyor gibi ortamları varken erkeklerin bu tarz bir oluşumu yok. Varsa da benim bilgim yok.

Kırmızı Hap Forum

Forumun ismi yine alfaloji olsa da içerik olarak sadece alfa erkek yer almayacak. 3 kategoriden oluşacak. Alfacılar, Pick up Artistler, Kırmızı Hap-MGTOW’cular. Özellikle Kırmızı Hap,MGTOW ve Pick Up Artist ile ilgili yeterince argüman yok ülkemizde. Bu yüzden bu oluşum şart. Bunlar kendi alanında alt başlıklara ayrılabilir. Zaten genel olarak da bir bölüm oluşturulacak. Film önerisi kitap önerisi gibi başlıklar açabilmek için ayrı kategoriler oluşturulacak. Dediğim gibi kafamda planladığım şeyler şuan böyle. Bu olaylarla ilgili ortamlar facebook gruplarında olsa bile facebook gruplarında her an her aradığını bulamıyorsun. Forumlar bu yönden avantajlı oluyor. Her an aradığınız her şey elinizin altında. Bunun haricinde daha geniş kitlelere hitap edebiliyoruz.

Herkes yorumlarda düşüncelerini belirtsin neler olabilir bunlara ek olarak neler yapılabilir gibisinden.

MGTOW Forum

https://www.alfaloji.net

“Kardeşlik Kuruluyor” üzerine 14 yorum

 1. avatar PUNİSHER says:
 2. Bülent Aktepe says:
 3. Umut says:
 4. AHMET KARA says:
 5. AHMET KARA says:
 6. cr7 says:
  • GODLESS ALPHA says:
   • B7 says:
    • GODLESS ALPHA says:
 7. AvanueLf says:
  • GODLESS ALPHA says:
 8. MYTHİCALMANX says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER