Kapat

Bu kategori hakkında

Anasayfa
Oyun Bu kategori hakkında
Oyun - The Game

Merhaba beyler. Bu kategoriyi gizlilik açısından oluşturdum. Söylemiştim kızlar da okuyor diye. Yeterince teşhir olduğumu düşünüyorum. Bu kategoriyi sadece onayladığım üyeler görebilecektir. Kendi saha raporlarımı yayınlayacağım sizler de isterseniz yayımlayabilirsiniz. Sadece saha raporu değil aslında yayınlarız bir şeyler. Arama motorlarından gizledim bu kategoriyi yani merak etmeyin hiç kimse göremeyecek, biz bizeyiz. Sadece makale yazmadığım günlerde okuyabileceğiniz şeyler anlatacağım, kendi yaşadığım şeyler. İşinize yarar mı bilmem bence yaramaz.

Sabahın 4’ü olmasına rağmen sitede 3 kişi var. Tamam 3 komik bir rakam milletin sitesinde anlık 10.000 kişi oluyor ama ne yapalım bize çok geliyor işte. Aslında çok olmadığının farkındayım günlük siteyi 100-200 kişi ziyaret ediyor. Reklam yapmak için bir çaba sarf etmediğim için bu sayı gayet normal. Sadece bir iki forum sitesinde yazdığım yazılardan örnek paylaştım oralardan gören arkadaşlar siteye gelip takip etmeye başladılar. Reklam işine biraz daha ağırlık vermek gerekiyor. Sizlerde eşinize dostunuza söyleseniz siteyi hiç fena olmaz hani. Hem bak artık sizin üzerinizden para kazanamayacağım. Ban yedik adsenseden. Yani reklam gelmeyecek hiç bir zaman siteme, hiç bir zaman para kazanamayacağım buradan, rahat olabilirsiniz.

Sonuç olarak arkadaşlar bu tarz şeylere istekli insanlar olduğunu görebiliyorum. Bu yüzden yaşadığım diyalogları içimden geçenleri vs anlatacağım. Hatalarımı görebilirsiniz kendinizce çıkarımlarda bulunabilirsiniz. Eleştirebilirsiniz yorumlayabilirsiniz. Her şey serbest. Yeter ki ölü taklidi yapmayın. Diyorum ya biz bizeyiz merak etmeyin. Çokta çekiniyorsanız kullanıcı adınızı farklı yaparsınız nolucak ayol?

Kısacası vatana millete h.o

“Bu kategori hakkında” üzerine 3 yorum

  1. AHMET KARA says:
  2. FURKAN TÜRK says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir