Kapat

Bu camia hakkında.

Anasayfa
Genel Bu camia hakkında.
Alfa erkek,alpha male

They Call Me Alpha

Merhaba arkadaşlar. İnternette yüzlerce argüman var kadın erkek ilişkilerine dair. Denenmiş kız tavlama taktikleri,garantili kız tavlama taktikleri vs. Bu site onlardan değil öncelikle bunu belirteyim. Amacınız kız tavlamak ise yanlış yerdesiniz yani. Öncelikle bu camia hakkında biraz bilgi vereceğim. Sonrasında bu sitenin tarzının aslında her şeyden biraz biraz olduğunu anlayacaksınız.

Bunu çok sık yapmam

Alfa erkek beta erkek omega erkek olayları. Bu kavram They Call Me Alpha – Bunu çok sık yapmam yazı dizisinden sonra türemiş olup üzerine çok konuşulmuş çok şeyler eklenmiş onun izinden çok gidenler olmuştur. Tcma sadece yol göstermiş olup herkes kendi stilini belirlemiştir bu sayede. Aslına bakarsanız yazı dizisinde pek bir şey anlatılmıyor ama çokta şey anlatılıyor.

Kız Tavlama Sanatı – Oyun

Pualar Neil Strauss’un The Game(Oyun) kitabında bahsettiği olay. Yani Pick Up Artist – Kız tavlama sanatçısı. Pua’lar kadın erkek ilişkilerine Oyun gözüyle bakıyor. Oyunu kurallarına göre oynarsan kazanıyorsun. Oyun camiasında bir sürü terim var. Diğer camialarda olduğu gibi. Aslında her biri aynı kavramlar ama farklı isimler vermişler. Oyun’un işleyişi biraz sistematik. Yani kurallar üzerine kurmuşlar. Level olarak düşünün. Her leveli geçtiğinde başka tekniğe geçiş yapıyorsun. Tüm teknikleri tamamladığında kız senin olmuş oluyor. Pua camiası oldukça geniş bir camia. Bu işin üstatları var. Her üstadın blogu,kitabı ve forumu var. Yabancı ülkelerde oldukça yaygın olan bu olay Türkiye’de maalesef puacemiyeti.com ile sınırlı.

Kırmızı Hap – The Red Pill

Son zamanlarda türeyen The Red Pill‘ciler. Yani Matrix – Kırmızı hap farkındalığı ile hareket edenler. Bunların tarzı biraz daha farklı. Bunlar aslında olaya bilimsel yaklaşıyorlar. Bu konu hakkında pek bilgim yok ve bu Red Pill olayını kızlarla sınırlamak istemiyorum. Hayatın her alanını kapsayan geniş bir olay. Tamamen gelişim sadece kadınlar konusunda değil her konuda. Şu sıralar Red Pill ile ilgileniyorum.

Bu blogu kurarken site ismi konusunda düşündüm düşündüm ve yine düşündüm. Tek tek aklımdaki blog isimlerini denerken her birinin kullanılmış olduğunu anlayıp böyle bir isimde karar kıldım. Bu site sadece alfa beta karakterleriyle sınırlı kalmayacak. Bu alanlardaki her şeyi kapsayacak. Bilimsel ya da evrimsel,felsefi edebi olarak yani her anlamda bu konuları kapsayacak. Farkındalık yaratacağım. Gerisi size kalmış olacak. Kız tavlamayı vadetmiyorum. Mental açıdan gelişmenizi sağlam olmanızı istiyorum. Her makalede boş boş konuşuyormuş gibi görünebiliyor fakat kısa kısa önemli şeylerden bahsediyorum.

Kendiniz Pua’ları kitaplarını,yaptıkları şeyleri,tcma’yı,alfa karakterleri,kırmızı hap farkındalığı gibi çeşitli konuları biraz olarak araştırın. Olaya yabancı kalmamak açısından. Her şeyi öğrenin demiyorum. Bilginiz olsun az da olsa sonrası zaten gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER