Kapat

Ayda 5 Kız Tavlamak

Anasayfa
Genel Ayda 5 Kız Tavlamak
Kız Tavlamak

Nasıl Kız Tavlanır?

Merhaba beyler. Ayda 5 kız nasıl tavlanır onu öğreteceğim. Hevesle “oha ayda 5 kız nasıl tavlanır onu öğretecekmiş hemen şu yazıyı okuyup ayda 5 kız tavlayacağım” düşüncesiyle yazıya girenler olacaktır. Bizim en büyük problemlerimizden bir tanesi sonuç odaklı olmamızdır. Sihirli şeyler bekliyoruz. Bir yazıyı okuyunca kadınlar konusunda uzman olacağımıza inanıyoruz. Bu mümkün değil. No pain, No gain! Emek yoksa kazançta yok!

Click-bait olayını duymuşsunuzdur. Duymayanlar ve bilmeyenler için söylüyorum. Click-bait içeriğe tıklanması için ilgi çekici bir başlık kullanmaktır. Haber sitelerinde çok rastlarız bu duruma. “Devlet Bahçeli öyle bir söz söyledi ki duyanlar hayret etti.” gibi bir başlık atarlar yazıya. Yazıyı okursunuz içerikle başlığın hiç alakası yok veya o kadarda önemli bir şey söylememiştir. Bu olaya click-bait diyoruz. Durun hemen çıkmayın siteden okuyun hele bi tamamını.

Kız tavlamak için bilgisayar veya telefon başında oturup googleye kız tavlama taktikleri yazmak yeterli olmuyor unutmayın. Uygulamaya geçirmekte gerekli. Öğrendiğiniz şeyleri deneyip tecrübe etmek gerekli. Merak etmeyin ben tecrübe ettim. O söyledikleri çiçek böcek olayları işe yaramıyor. Diz çökerek teklif etmeler falan hiç yaramıyor. Kaliteli erkek olup kendini geliştirmek yarıyor bir tek. Ayda 5 kız tavlanabilir elbette ama önce kadınlarla konuşabilmeyi öğrenmeliyiz. Sonra ayda 1, sonra ayda 2, sonra ayda 3, sonra ayda 4 ve son olarak ayda 5 kıza ulaşabiliriz. Bir anda olmaz o işler.

İLAN: Aranızda logo yapmayı bilip siteye logo hediye edebilecek kişiler varsa iletisim@alfaloji.com üzerinden bana ulaşsın lütfen. İleride zengin olursam bende sizi görürüm. 

Kız Tavlama Sanatı

Dışını beğenmediğimiz birinin içini merak etmiyoruz beyler. Bu bizim en büyük sorunumuz aslında. Hiç birimiz çirkin kızların içini merak etmiyoruz. Belki eğlenceli birisi, belki mükemmel yemek yapıyor belki yatakta çok iyi. Kim bilir? Öğrenmenin tek yolu var o kızı tanımak. Bunu sadece kızlar için söylemiyorum. Bu yazıyı yazma sebebim aslında tamamen bu siteyle alakalı. Eski yazılara bakıyorum 15-20 gibi çok komik rakamlarca okunmuş. Sebebi ise başlıkların ilgi çekici olmaması. Son yazdıklarımla ilk yazdıklarımın arasında aşırı fark yok aslında. Gittikçe yazı stilim bi düzene otursa bile ilk yazdıklarımın okunmaya değer şeyler olmadığı anlamını taşımıyor.

Kadınlar Nasıl Tavlanır?

Eski yazılara da emek verdim, onlar için de zaman harcadım. Eski yazılarda da düşüncelerimi paylaştım. Eski yazılarımda da bilmeniz gereken şeyleri anlattım. Lakin ilgi çekici başlıklar kullanmadığım için çok nadir kişiler okudu. Alfa erkek ile ilgili makale 800 okunmaya ulaştı neredeyse. Sebebi ne peki? Güncel olması herkesin duyduğu ve bildiği şey olması. Halbuki herkesin bildiği şeyi bilmek bize pek bir şey kaybettirmez. Lakin herkesin bilmediği şeyi bilmek bize çok şey kazandırabilir. Tamam çok farklı şeyler yazmamışımdır, çoğunu biliyorsunuzdur zaten. Lakin uygulamadığınıza eminim. Bir tıp öğrencisine binlerce sayfalık kitapları defalarca okut. Kendisi deneyip ameliyata girmezse o öğrendikleri unutulmaya mahkumdur.

Bu sebepten ötürü sizden ricam yeni yazı ne zaman gelecek diye sormak yerine eski yazılara göz atmanızdır. Her yazının altına ısrarla yorum yapmayı unutmayın diyorum. Bunun sebebi sitede ne kadar çok yorum olursa google tarafından bu iyiye işaret olarak algılanıyor. Yani google aramalarında üst sıralara çıkmamıza yardımcı oluyor. Her yazıya yorum yaparsanız kısa da olsa google siteyi güvenli olarak tanımlayıp yükselmesini sağlıyor. Bunun sebebi bu yani. Ayrıca merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz. Yazı yazmamı istediğiniz konuları da yazabilirsiniz. Ne yazdığınızın önemi yok yeterki yorum yapın. Bazen yazıların içine alakasız başlıklar atıyorum. Mesela burada olduğu gibi. Bunun sebebi googlenin algoritmasının bu şekilde işlemesi. Yoksa googlede görünmüyor yazdıklarım. Çok odaklanmayın başlıklara yani.

Sitede üyelik sistemi var ki bu tamamen ücretsiz. Buradaki herkesin seviyesinin sıfır olduğunu düşünmüyorum. Hiç bir bilgisi olmayanından benden daha bilgili olanlarına kadar her türden insan olduğuna eminim. Üyelik sisteminin amacı bilinmesi gereken şeyleri başkalarıyla paylaşmanızdır. Yani üye olan herkes yazı yayınlayabiliyor. Tabi yazı düzgün yazılmalı. Okunmaya değer olmalı. Büyük küçük kısaltarak vs. ergence yazılmış olmamalı. Ayrıca blogdaki kendi ismimi falan sildim kızlar blogu takip ediyor ve ciddi manada uzaklaşıyorlar. Kızlar tavlandıklarını bilmek istemiyorlar. Bu yüzden oyunu gizli tutmalıyız. Yaza doğru planlarım var blogun takipçileriyle ilgili. Gelişimi hızlandırıp sahaya ineceğiz. O süre gelene kadar içsel gelişimi tamamlayacağız. Sonrasında sahada tecrübe edeceğiz. Sonra forum veya facebook, whatsapp gibi platformlara geçebiliriz.

Yazıların uzun olma sebebini de açıklıyayım. Kaptırıyorum kendimi yazdıkça aklıma başka bir şey geliyor onuda ekliyorum. Planlı olarak yazmıyorum yazıları yani aklıma bir konu geliyor onun hakkında aklıma ne gelirse yazıyorum. Bazı yazıları tekrar tekrar düzenliyor yeni şeyler ekliyorum. Kısa yazıları değerli olarak bulmuyorum. Bende bilirdim 5-10 madde halinde sıralayarak yazı yazmayı ama bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Çaba gösterdiğiniz şeyler sizin için daha değerlidir. Maddeler halinde yazılan yazılarda maddeleri okuyup yazıdan çıkıyorsunuz ve aklınızda hiçbir şey kalmıyor. Bunun sebebi çaba sarf etmemiş olmanızdır. Benim yazılarımda ise çıkarmanız gereken sonucu kendiniz çıkartıyor ve paragraflarca uzun yazılar okuduğunuz için okuduklarınız değerli oluyor ve daha etkili oluyor. Bana balık tutma bana balık tutmayı öğret meselesi olarak bakabilirsiniz bu duruma. Ayrıca herkesin yararlanmasını istemiyorum. Sadece gerçekten gelişmeyi isteyip hak edenler yararlansın istiyorum. Biliyorum bir çoğunuz kitap okumuyor, gereksiz diziler izliyor, youtube ve oyunlarda zaman harcıyorsunuz. Bu sayede uzun yazarak biraz daha fazla okumuş olun istiyorum.

Son olarak ayda 5 kız tavlamanız elbette mümkün. Lakin bir iki yazı okumayla olacak şey değil bu. Kendinizi sürekli geliştirmelisiniz. Öğrendiklerinizi sürekli test etmelisiniz. Konuştuğunuz kızlar üzerinde etkisini ölçmelisiniz. Konuştuğunuz kız yoksa konuşmalısınız. Kızlar benle konuşmuyor diyorsanız eksiklerinizi tespit edip tamamlamalısınız. Siz yapmanız gerekenleri yapıp hayatınızı güzelleştirirseniz kızlar zaten gelecektir. Ayda 5 kız tavlamak oldukça basit bir iş. Kızı tavlamak başka bağlamak başka. Amacınız tavlamaksa emek sarf edip bir kaç ay sonra bunu yapabilecek seviyeye gelirsiniz. Amacınız bağlamaksa hepimizin öğreneceği çok şey var. Sadece bir iki yazı okumayla olacak şey değil. Takipte kalın yorum yapmayı unutmayın. Sizleri seviyorum kendinize güzel bakın…

“Ayda 5 Kız Tavlamak” üzerine 7 yorum

  1. SERHAT İSİNGİR says:
    • GODLESS ALPHA says:
  2. Emre says:
  3. cemil yıldızlar says:
  4. Nazilli says:
  5. Nazilli says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER