Kapat

Alfaloji Forum Açıldı!

Anasayfa
Genel Alfaloji Forum Açıldı!
Alfaloji - Maskülen Yaşam Rehberi

Alfaloji Forum

They Call Me Alpha Kardeşlik, TCMA Kardeşlik, Pick up Artist Türkiye, Pua Türkiye, Kız Tavlama Sanatçısı, MGTOW Türkiye, Kırmızı Hap Forum,The Red Pill Türkiye

Alfa Erkek Forum

Selam beyler. Bu müjdeli haberi size bu saatte vereyim yarın gördüğünüzde hemen kayıt olun diye veriyorum. Bildiğiniz üzere forum sözü vermiştim size, ne kadar bağış toplarsanız üstünü tamamlayıp forumu kuracağım demiştim. Sağolasınız hiç para toplanmamış ben de tamamını tamamlayıp kurdum. Aslında birkaç gün sonra aktifleştirmeyi düşünüyordum içerik girmek amacıyla. Beklemenin gereksiz olduğunu düşündüm. Forumda ufak tefek eksiklikler hatalar olabilir, bunlar normal şeyler gözünüze çarpan hataları belirtirsiniz düzeltiriz.

Forumumuz +17 yaş olarak planlandı lakin her şey planlandığı gibi gitmiyor. Böyle olursa üyeliklerle baş edemeyeceğimi anladım. Bu nedenle kimlik doğrulama sistemini özel VİP bölüm oluşturduktan sonra oraya üye olmak isteyenlere getirmeye karar verdim. Şuan için VİP oluşumu yok ama aklımda var yani. 17 yaşından küçük kardeşlerim varsa lütfen üye olup forumu kirletmeyin. Gereksiz başlıklar açıp güzelim ortamı bozmayın. Henüz ortam yok ama olacak. Olmak zorunda o potansiyel var sizde, bizde. Potansiyelinizi öldürmeyin.

Forumun tek amacı gelişim. Herkes kendisine yararlı olanı alacak, başkalarına yararlı olacağına inandığı şeyleri paylaşacak. Yeterince kategori var lakin istek ve öneri dahilinde yeni kategoriler eklenebilir. İnsanız hatalarımız eksiklerimiz olabilir hor görmeyin bu kadar 🙁 Sahte mail ile kayıt olanların üyeliğini onaylamıyorum. Kayıt doğrulama maili spam kutusuna gelebilir orayı kontrol ediniz. Forum tamamen ücretsiz olup sizden hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Forumun ayakta kalabilmesi için sadece haftada 1-2 defa reklamlara tıklarsanız yeterli olacaktır.

Bu platformu sadece kendim paylaşım yapıp sizler izleyin diye oluşturmadım. Herkes paylaşım yapsın herkes katılsın diye yaptım. Varlığınızı hissettirin potansiyelinizin farkına varın diye yaptım. Paylaşım yapmayacak insanlar kayıt olmasın! 10 kişi olalım ama öz 10 kişi olalım. Samimi ortam olsun. 1000 kişi olup bomboş ortam olacak ve herkes suspus olacaksa hiç gerek yok kayıt olmanıza. Kendisine güvenenler kayıt olsun sadece. Ben paylaşım yaparım ben bu foruma bir şeyler katarım diyecekler kayıt olsun.

Forum 4 ana kategoriden oluşmakta.

Maskülen Yaşam Rehberi

Bu kategoride erkeklerin hayatlarında rehber olacak paylaşımlar yer alacak. Sloganımızda bu zaten. Maskülen Yaşam Rehberi Örnek vermek gerekirse filmler, diziler, belgeseller, müzikler, genel kültür, kitaplar, giyim, eğlence ve daha fazlası.

Kırmızı Hap – The Red Pill

Kırmızı hap üzerine Türkiye’de maalesef forum bulunmuyor. Yeterince yabancı kaynak olmasına rağmen hepsinin belli bir yerde toplanıp paylaşım yapılacağı bir oluşum mevcut değildi. Kırmızı Hap TRP ile ilgili her türlü paylaşımınızı yapabileceğiniz bir kategori mevcut.

MGTOW Türkiye

Men Going Their Own Way yani Erkekler kendi yoluna gidiyor. MGTOW’un kitlesi Türkiye’de oldukça fazla olmasına rağmen onlarında belirli bir ortamda toplanıp fikir alışverişinde bulunabileceği bir oluşum mevcut değildi. Bu nedenle MGTOW Türkiye adında bir kategori oluşturdum.

Pick Up Artist Türkiye

Pick up artist yani Kız Tavlama Sanatçısı kategorisi. Burası geniş bir kategori ve Oyun dünyasında dair her türlü paylaşımın yer alabileceği şekilde kategorize edildi.

Forumumuz aktiftir. Tek yapmanız gereken kayıt olup kendinizi tanıtmaya başlayarak ortama dahil olmak.

Alfaloji – Maskülen Yaşam Rehberi

www.alfaloji.net

Alfaloji Forum

“Alfaloji Forum Açıldı!” üzerine 1 yorum

  1. BEN LARK says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir